Cep Telefonu Casus Yazılım

Cep Telefonu Casus Yazılım

Ben iki şey, zaman ve paradan tasarruf yardımcı olmak için bu cep telefonu casus yazılım kılavuz oluşturduk. Muhtemelen cep telefonu casus yazılım veya izleme yazılımı hakkında bilgi almak için çevrimiçi arama yaparken bu siteyi buldum. İyi güvenilir bilgi Ben tam yeni başlayanlar hem de daha deneyimli kullanıcılar için tasarlanmış bu kılavuz bir araya getirdik yüzden bu konuda bulmak zor.

Eğer satın almak için nerede bu yazılım veya ihtiyaç tavsiye kullanma hakkında bilgi arıyorsanız olsun, ben yardımcı olabilirim.

Bu Kılavuz Nasıl Kullanılır

Eğer toplam acemi iseniz, başında başlar ve her şeyi okuyun. Önünüzde tarama ve tek bir yerde derlenmiş size ihtiyacınız olan bilgileri bulabilirsiniz böylece herkes için dışarı atılır. Ben bu yazıda ana noktaları kapsayan ve her bölüm için daha ayrıntılı bir açıklama gitmek için mavi linklere tıklayabilirsiniz.Bağlantılar her konuya daha derinlemesine bakışla yeni bir sayfa açılacaktır.

Casus Yazılım ile Sorun

Bu rehber gerekir neden sorun, nedir? İlk bakışta cep telefonu casus yazılım oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Bir çok şey var almak için bilgi: nasıl uyumlu olduğunu telefonları iş, ne izleyebilirsiniz yok. Sonra jailbreaking ve Köklenmesi hızla kafa karıştırıcı olabilir gibi terimler rastlamak. Aslında ilk düşündüğünüzden daha basittirzaman ayırın.

İkinci sorun güvenilir bir şirkettendoğru ürünü bulgudur. Ne yazık ki bu pazarda çalışmıyor bazı vicdansız şirketler sunan yazılım tarafından hedeflenmiştir. Etrafta dolandırıcılığı bir yeri vardır ve gerçekten ne satın dikkatli olmak gerekir. Bazen bu şirketlerin eğitimsiz göze meşru bakabilirsiniz, ama temelde para almak ve çalışacaktır.

Başka bir sorun etkili yazılımı kullanmak ve ondan en iyi şekilde nasıl bulgudur.Casus telefon yazılımı nasıl kullanılacağı hakkında tüm detayları ile web üzerinde birçok yerde bunun dışında satan şirketlerden, yok.

Aslında hatta yazılım denedim hiç, karşınıza geleceğiz sözde yorum sitelerinçoğunun. Ben tavsiye bu sitede herhangi bir ürün, ben test ettik ve bazı durumlarda onları sürekli kendi cep telefonlarında yüklü. Sadece bu bana çeşitli programlar değerlendirmek için yardımcı olabilir, ancak ben onları doğru kullanabilmek için nasıl geçerli yardım ve tavsiye vermek anlamına gelir gelmez.

Cep telefonu casus yazılım bir teknik ürünüdür. İnsanlar yükleme ve yazılımı kullanarak ancak bazı gerçek bir deneyim olduğunda bu sorunların en kolay, kaçınılır ile ilgili sorunlar var.

Yasal Sorular

Ben sadece odaklanmak casus yazılımı kullanmak için yasal yolları – bu linkten daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Insanlar önce bu izleme programları keşfetmek zaman onlar yasal ne kadar merak ediyorum.

Bu cep telefonu casus yazılım satmak ve kullanmak tamamen yasaldır ama hukuki açıdan belirli koşullar vardır.
Kılavuzu takip edin

  1. Hedef telefon ile ilgili yasal sahibi veya olmalıdır.
  2. Onların takip edilmektedir hedef telefonun herhangi bir yetişkin kullanıcı bilgilendirmelidir.

Açıkçası sadece kimsenin cep telefonu casusluk birçok ülkenin yasalarına karşı olacaktır. Bazı ciddi yanıltıcı reklamcılık bu mümkün olduğuna inanıyorum insanların yol açmıştır – ve birçok yasal gereklilikleri göz ardı eder.

Yasalar çerçevesinde kalmak için temelde iki şekilde yazılım bu tip kullanabilirsiniz:

 • Kendi çocuk cep telefonları izleyebilirsiniz – isterseniz bildiren olmadan.
 • Eğer şirket cep telefonları izleyebilirsiniz ama burada kendi telefon izlenebilir ki kullanıcıları bilgilendirmek gerekir.

Bu koşullar ötesinde başka bir şey var ve bazı gizlilik yasa veya diğer çiğnemiş olursunuz. Tabii ki insan doğası olduğunu ve insanların birçok durumda bu göz ardı ne – ama sizi uyardı. (Bu benim reddi olduğunu!)

Cep Telefonu Casus Yazılım Nedir – bu Ne olabilir?

Temelde bir cep telefonu (hedef telefon) yüklü olduğunda, telefon üzerinden gerçekleşecek en faaliyetleri izleyecektir yazılımdır. Ben garanti için önce bu programlardan herhangi bakmadım Eğer bu izleme gidebilirsiniz ne kadar derin hayran kalacaksınız. En iyi programlar çok karmaşık hale gelmiştir ve en telefon kullanımının izleyebilirsiniz.

Eğer casus yazılım tamamen yeni iseniz, sana benim değerlendirme bir çift kontrol etmenizi öneririz. Bunlar hepsi nasıl çalıştığını daha iyi anlamak yardımcı olacaktır.

StealthGenie İnceleme

Mobil Spy İnceleme

MSPY İnceleme

Her yazılım programı farklı fiyat planları birlikte paketlenmiş özellikleri kendi benzersiz belirledi olacaktır. Hepsi bu izleme kısa mesajlar, e-postalar, web geçmişi, arama günlükleri ve GPS izleme ile aynı temel özellikleri sunuyor. Bu özellikler ve daha ucuz fiyat planları genellikle mevcuttur.

Ayrıca daha ayrıntılı izleme için daha gelişmiş özellikler sunuyor. Bunlardan bazıları sosyal ağ kullanımı, telefon çevresi kayıt izleme ve uzaktan hedef telefonu kontrol, bu WhatsApp gibi sohbet hizmetleri izleme, çağrı kayıt içerir.

Üst casus izleme programları düzenli olarak daha fazla yetenekleri sunmak için birbirleriyle yarışıyor, onların daha gelişmiş özellikler güncelliyoruz.

Daha fazla bilgi kontrol için – Ne Yazılım mı Spy miyim?

İzleme Yazılımı My Phone üzerinde çalışacak

İnsanlar çalışmak casus yazılım için gereksinimleri hakkında karışık ve hangi cep telefonları farklı şirketler tarafından desteklenmektedir. Dikkate iki önemli nokta vardır:

 1. IPhone – iPhone (herhangi bir sürümü) yüklü olması HERHANGİ casus yazılım, telefon Jailbroken olmalıdır. Hiçbir istisna – bir Jailbreak olmadıkça hiçbir üçüncü parti yazılım iPhone monte edilebilir. Aynı izlemek istediğiniz herhangi bir iPad için de geçerli. Daha fazla bilgi için bkz Jailbreak nedirve nasıl bir iPhone Jailbreak .
 2. Bir Android Köklenme – bu bir tekrar etrafında bazı karışıklıklar var.Köklenme bir Android telefon üzerinde çalışmak için casus yazılım için gerekli değil – ama düzgün çalışması için Köklenmesi gerektiren özellikleri bir çift vardır. Mobil Spy Canlı Kontrol Paneli telefon Köklü gereken çalışmak ve Köklenmesi tekrar en programları WhatsApp izlemek için gereklidir. Ayrı Köklenme gelişmiş özellikleri bir çift gerekli değildir.Hakkında daha fazla bilgi burada bir Android köklenme .

Şimdi gerekli olan başka ne bakalım.

Cep telefonu casus yazılım sadece akıllı telefonlar üzerinde çalışacak – bir internet bağlantısı ile telefonları olduğunu.

Izlemek niyetinde telefon internete bazı erişimi olması gereklidir. Etkin bir veri planı varsa en iyisidir ama evde bir Wi-Fi bağlantısı kullanarak düşük özellikleri ile çalışabilirsiniz. Veri günlükleri – tüm raporlama – bir web bağlantısı ile hedef telefonu gönderilir. No internet bağlantısı yok izleme anlamına gelir. Bu yüzden on yaşındaki Nokia tuğla casus yazılım güvenli olacak!

İhtiyacınız olan ikinci şey kullanmayı planladığınız yazılım programı tarafındandesteklenen bir telefon.

Ben bu yazıda çok fazla detaya Telefon Uyumluluk .

Bu tür yazılımlar, herhangi bir servis sağlayıcı ile herhangi bir ülkedeçalışacak – bir internet bağlantısı olsun her yerde.

En önemli şey casus yazılım hedef telefonu İşletim Sistemi destekler emin olmaktır. Bu size garip geliyorsa – bu makalede kontrol gidin!

Nasıl Aslında Çalışıyor?

Kafanda bu bölümünde açık Başlarken bazı koşulları iyi çalışması için yazılım için önemli olan neden anlamanıza yardımcı olacaktır. Onlar bir görüntü böylece aşağıdaki resimde bir göz atın bin kelime söyleyebilir söylüyorlar.

Temel işlem şudur:

 • Casus yazılım hedef cep telefonu yüklenir.
 • Tüm izlenen aktivite bir web bağlantısı üzerinden giriş ve casus yazılım şirketi sunucularına gönderilir.
 • Yine herhangi bir aygıttan bir internet bağlantısı ile, dünyanın herhangi bir yerinde – Sen raporları görüntülemek için benzersiz bir şifre ile oturum açın.Raporlar çoğu durumda bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Şunları yapabilirsiniz Bu makaleyi okuyun daha fazla bilgi edinmek için.

Ne Uzaktan Casus Yazılım Yükleme Hakkında?

Bu bir aşk – Sana hedef telefonu erişmek zorunda kalmadan casus yazılımı yüklemek nasıl sordu almaya devam. Cevap basit – bunu yapamazsınız!

Karışıklık çevrimiçi bu mümkün olduğunu iddia eden bazı yazılım ürünleri geliyor. Bu bir güven bana, hepsi dolandırıcılık Bu tarif olarak ve çalışmaz. Sen de uzaktan yükleme casus yazılım hakkında güzel bir yazı okuyabilirsinizSpyzRus.com .

Eğer bu programlardan birine satın alırsanız paranızı kaybedersiniz ve işe yaramaz bir ürün olacaktır.Bir cep telefonu izlemek için tek yolu fiziksel olarak hedef telefon üzerine casus yazılım yükleyerek olduğunu – enazından birkaç dakika için hedef telefon erişimi olması gerekir. Istisnalar yok! Telefon parola korumalı ise ayrıca yazılımı yüklemek için bu geçmiş olsun gerekir.

Güvenle Cep Telefonu Casus Yazılım Alış

Bu yüzden hareket ediyor – hepsini çalışır, ne yapabilir ve telefonları türünü biz nasıl izleyebileceğiniz hakkında biraz biliyorum. Artık ihtiyaçlarınız için doğru casus yazılım bulmak gerekir ama en önemlisi, çalışır ve sökük duygu bırakmayacak bulmak gerekir!

Sıfırdan başlıyorsanız, hiçbir bilgi ile, bu en zor parçası olan – ama sen yardımcı olmak için bu rehber!

Güvenli bir şekilde satın alma için önemli bazı durum tespiti, bu dolandırıcılığıve kalitesiz programları önleyebilirsiniz bu şekilde yapmaktır. Bu casus yazılım şirketi değerlendirmek gerekiyor ve casus yazılım değerlendirmeleri okuma ise – Eğer inceleme sitesi ve nedenleri dikkate almak gerekir.

Ben bu yazıda çok daha fazla detaya – Güvenle Hücre Casus Yazılım Alış – Herhangi bir casus yazılım satın almadan önce bu okumalıdır.

İhtiyaçlarınız için en iyi Yazılım seç

İnsanlar hangi konuda takıntılı olsun en iyi cep telefonu casus yazılım . Herkes bu konuda kendi görüşlerini oluşturacak ama önemli olan ihtiyaçlarınız için en uygun olanı bulmaktır.

Hangi programları bulmak için gereken karar için:

 • Hedef cep telefonu destek
 • İzleme ihtiyaçlarını karşılamak
 • Bütçenize uygun

Burada hiçbir kısayol vardır, siz biraz daha ayrıntılı olarak programları bakmak gerekir. Ben en iyi olanlar derinlemesine incelemelerde bazı yazdım yardımcı olmak için. Bu değerlendirmeleri kullanarak gereksinimlerini karşılamak hangilerinin belirlemeye yardımcı olacaktır.

Önerilen Casus Yazılım Programları

Hiçbir kesin bir liste yoluyla bu – diğer programlar mevcuttur. Bunlar denenmiş ve test edilmiş ve tavsiye mutluyum olduğunuz cep telefonu casus programları:
StealthGenie

Mobil Spy

MSPY

Sizin durum tespiti hatırla – sadece söylediklerimi kabul etmiyorum, kendiniz için kontrol!

Bir cep telefonu üzerinde İzleme Yazılımı Nasıl Yüklenir

Şimdi sen öğrenme ve değerlendirme sürecinde gitti – yazılım seçtiğiniz ve sadece satın almak ve hedef telefon üzerine yazılımı yüklemeniz gerekir. En sorunları yazılım düzgün biçimde takılmamış olması itibaren ortaya çıkacak gibi bu kısmı çok önemlidir.

Ben için ayrıntılı bir rehber Cep Telefonu Casus Yazılım Yükleme – check it out.

Basit sürümü –

 • Yazılım akıllıca seçin
 • İstediğiniz paketi satın
 • Bir e-posta içinde bir indirme bağlantısı olsun
 • Hedef telefon üzerine yazılımı indirin ve kurun
 • Seçenekleri ve ayarları yapılandırma
 • Telefonun yeniden çizme
 • Raporları görüntülemek için çevrimiçi Pano için oturum açın

Kulağa hoş geliyor – ve çoğu durumda öyle. Bu casus yazılım şirketi mektuba herhangi bir yönergeleri izleyin gerekir.

Bu programları kullanarak için ilk denemesinde ise zaman ayırdığınız iyi bir fikirdir.

Makale okumak için unutmayın!

İzleme Yazılımı ile Potansiyel Sorunları

Casus yazılım bir teknik ürün ve işler ters gidebilir – insanlar zaman zaman sorun yaşıyorum. Bir kalitesiz yazılım programı satın alırsanız, sorunlar çözülecektir asla. Eğer önerilen casus yazılım uygulamaları için sopa en az şeyler çalışmaz zaman kadar bazı geri olacaktır.

En sorunları üç şey itibaren ortaya çıkacak:

 • Yanlış program veya paket seçilmesi – biz uyumluluk önemini geri dönün ve telefon desteklenmektedir.
 • Yanlış montaj – bu acele için çalışıyoruz, özellikle de yükleme işlemi sırasında kayma kolaydır.
 • Kötü Web bağlantısı – her şey iyi internet bağlantıları bağlıdır. Internet erişimi kesilirse, raporlama kesilir.

Iş yerinde teknoloji düşünün ve bir noktada zaman aşağı olacak anlıyorum. En iyi programlar cevapsız raporlar herhangi bir en aza indirmek için çok çalışıyoruz ancak bağlantı aşağı sağlar eğer raporlama bazı tatili karşılaşabilirsiniz.

Ben sürekli tavsiye ve öneri için benim neden bir parçası hizmet güvenilirliği olan programları izlemek.

Yardım Alma için ipuçları

Eğer casus yazılım ile sorunla karşılaşırsanız eğer size yazılımı sağlayıcıları tarafından yardım ve destek bazı alabilirsiniz bilmek iyidir. Bazıları diğerlerinden daha bu destek sağlayarak daha iyi ve bence hepsi bu alanda bazı iyileştirmeler ile yapabilirdi.

Hepsi yardımcı olacaktır ama cevap hızını bazen çok yavaş olabilir. Ben daha iyi destek hizmeti almak için birkaç yolu bulduk.

Eğer bir destek hattı ile irtibat kurmanız halinde – telefon, e-posta veya canlı sohbet ile, kalıcı olmak. Farklı zamanlarda onlarla bağlantı deneyin – gece ve gündüz, bazı destek merkezleri farklı zaman dilimleri bulunmaktadır.

Net ve nokta soruları sormak çalışın – sadece bir rant çıkmak yok!

Nazik olun ama puan kızdırmak.

Dışında bazen yavaş yanıt olmaktan, ben destek personelinden bazı iyi yardım aldık. Iyi şirketler yardım sağlamak istiyoruz – onlar kendi yazılım kullanmaya devam etmek istiyorum. Her zaman akılda ayı.

Diyelim ki bu sitede yer alan bilgilerin herhangi bir sorunları önlemek için yardım eder.

Bu iyi olun Yardım!

Bu cep telefonu casus yazılım için bu kılavuzu ile şimdilik bu kadar. Ben yeni programlar ya da yeni izleme özellikleri olarak güncellenen bu makalede yayımlanan devam edecektir.

Bu hızlı hareket eden bir pazar ve teknoloji sürekli bu sayfayı yer imi ve geri gelmek için emin olun geliştiriyor.

Şimdi bu gerçekten “Complete Guide” yapmak için bana yardımcı olabilir – Bazı şeyler kaçırmış olacak, bu yüzden devam edin veyorum olarak soru sormak her şeyi kapsayacak şekilde mümkün değildir.Orada her makalenin altında açıklama bölümleri ve onlar tamamen anonim – e-posta yazdırılır asla.

Gerçek kullanıcılar için – Sorularınız ve görüşler bu gerçekten değerli bir rehber yapabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Bir önceki yazımız olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Share this post

Post Comment