Derdinize Deva Olan Medyum

Sizlere bir derdimi açmak istiyorum. Benim kardeşim bir kızla konuşuyor ve kıza deliler gibi âşık. Ama kız, kardeşimi kandırıp ona âşık olduğunu söyledi. Benim saf kardeşimde ona inandı. Kısacası ona deliler gibi âşık. Normalde büyü işleriyle hiç alakam yoktur. Ama medyum olcay’ın işinde nasıl ehlileşmiş biri olduğunu duyana kadar. Kardeşimin derdine derman olmak için medyum olcay’ı ziyaret ettim.

 

Ona kardeşimin bütün derdini açtım. Bana bunun tek çaresi canbar büyüsü dedi. Hatta etkili olmazsa kaşık büyüsü de uygularız dedi. Bana gerekli olan tüm malzemeleri otları söyledi. Öyle zor bulunacak şeyler değiller. Aktarlarda bulunabilecek malzemeler çoğunlukla. Malzemelerin hepsini aldım, medyum olcay’ın kapısını çaldım. İşinde ben bu kadar usta bir insan görmedim. Daha sonra birkaç tane bana içecek ve yapılacak olan şeyleri söyledi. Bende hepsini yerine getirdim. Sonra medyum olcay bana her ihtimale karşı bu kız senin kardeşini hiç bırakmasın.

 

Gel buna bir de celb büyüsü yapalım dedi. Bende hemen kabul ettim. Ne gerekiyorsa yaptım. Zaman geçtikten sonra kız, kardeşimi aramaya, onu sürekli rahatsız etmeye başlamıştı. Tabi bizimki de bir sevindi anlatamam. Yüzünde güller açıyordu. Şuan kızla nişanlılar ve çok mutlular. Ben memnun kaldım. Sizde kalın arkadaşlar. Medyum olcay bir derdinize bin deva oluyor. Derdiniz olduğunda hiç şüphe etmeden onu ziyaret edebilirsiniz. Sizin dertlerinize su serpiyor. Mutlaka ziyaret edin.

Bir önceki yazımız olan Isıtma Sistemi Peteklerinin Temizliği başlıklı makalemizde petek temizleme ve petek temizleme fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Share this post

Post Comment