Sağlıklı Tamamen Organik Ürünler

Sağlıklı yaşam için organik ürünler ile mi beslenmek istiyorsunuz? Organik ürünler ile satış yapan Doğaevinizde aracılığıyla ürünleri satın alabilirsiniz. Glutensiz ürünler, düşük proteinli ürünler, doğal ve organik ürünler, anti alerjik ürünler, vegan ürünleri gibi pek çok kategori üzerinden beğendiğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Organik Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Sağlıklı yaşam söz konusu olduğunda, sadece gıda olarak organik ürünler aklınıza gelmemelidir. Sunulmuş olan organik ürünler kategorisi içinde çok sayıda ürün seçeneği bulunmaktadır. İhtiyacınız olan ya da denemek istediğiniz tüm ürünleri buradan sipariş edebilirsiniz.

En çok satışın olduğu organik bakım ürünlerdi burada yer almaktadır.

Organik güneş ürünleri de yaz aylarının girişinde ihtiyacınız olan ürünlerden olacak.

Temizlik ürünlerinin doğal ve organik olmasını istiyorsanız, bu kategori içinde sunulmuş olan temizlik ürünlerini alabilirsiniz.

Organik gıda son olarak verilmiştir.

Yukarıda bu kategori içindeki seçeneklerin ne olduğunu verilmiştir. Her anlamda sağlığınıza kavuşmak, organik ürünlerle hareket etmek istiyorsanız direkt olarak bu kategori içinden sipariş oluşturabilirsiniz.

Doğal Ürün Seçenekleri

Ayrıca verilmiş olan doğal ürünler kategorisi bulunuyor. Bu kategori içinden seçimlerinizi yaparak sipariş verebiliyorsunuz. Doğal ürünlerin oluşturulmasında tamamen bitkisel ürünlerin kullanıldığı kanıtlanmıştır. Şifalı bitkiler ile sadece yediğiniz gıdalarda değil saç bakımı, cilt hastalıkları, yüz bakımı ürünleri de oluşturulmuştur. Tedavi edici olarak da çok sayıda ürünün kullanımının mümkün olduğunu söyleyebiliriz.

Ürünler Seçenekleri Arasında;

Çekirdekli antel karası,

Nut Master yer fıstık ezmesi,

Söke 7 tahıllı un karışımı,

Aksuvital kudret narı ekstraktlı macun,

Bora life keten tohumu yağı,

Dovido Meyve Mix gibi çok sayıda ürün bulunmaktadır.

En çok tercih edilen ürünler arasında Shiffa Home Çörekotu Ekstraktı İçeren Sıvı Takviye Edici Yağ bulunuyor. Bu ürüne dair tüm detaylar aşağıda verilmiştir. Dilerseniz ürüne buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ürün İçeriği;

NigellaSativa çörekotu sıvı ekstraktı,

Potasyum sorbat,

Sodyum Benzoat koruyucu ürünü bulunmaktadır.

Kullanım Önerisi;

11 yaş üstünde olan kişilerde günde iki kere kullanılabilir. Sabah ve akşam bir ölçek olabilir.

Bir bardak suya ya da meyve suyuna karıştırabilirsiniz.

Dilerseniz direkt içerek tüketebilirsiniz.

Koruma;

Ürünün zarar görmemesi için organik ürünler arasında olan bu ürünün nasıl saklanacağı yönünde sorular sorabilirsiniz. Muhafaza edilmesinin ısı, nem ya da ışıktan uzak kalacak şekilde yapılması gerekiyor.

Nasıl Organik Ürün Sipariş Verebilirim?

Organik ürünlerin siparişi için Doğa Evinizde tarafından sunulmuş olan sipariş hattını kullanacaksınız. Sipariş için hem telefon numarası hem de online sipariş hattı ulaştırılıyor. Resmi internet sitesi üzerinden telefon numarasını görebilirsiniz. Online sipariş vermek için ise anasayfanın sağ alt kısmında çıkan sepete ekle butonunu kullanabilirsiniz. Adres bildirmeniz durumunda en kısa sürede doğal ürünler için vermiş olduğunuz sipariş için harekete geçilerek evinize ulaşması sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Derdinize Deva Olan Medyum başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Share this post

Post Comment